..: Trasa vlaku LE 1358 LEO Express - JŘ 2016 :..
LE 1358 „LEO Express“
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Bohumín   9.55 
  Ostrava hlavní nádraží  10.02 10.04 
  Ostrava-Svinov  10.10 10.11 
  Studénka  10.20 10.21 
  Suchdol nad Odrou  10.27 10.28 
  Hranice na Moravě  10.39 10.40 
  Přerov  10.56 11.00 
  Olomouc hlavní nádraží  11.12 11.14 
  Zábřeh na Moravě  11.36 11.37 
  Pardubice hlavní nádraží  12.27 12.28 
  Kolín  12.46 12.47 
  Praha hlavní nádraží  13.22  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci