LE 1356 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Spišská Nová Ves | 3.16 | ||||
Poprad-Tatry | 3.32 | 3.35 | |||
Štrba | 3.48 | 3.49 | |||
Liptovský Mikuláš | 4.15 | 4.17 | |||
Ružomberok | 4.35 | 4.37 | |||
Vrútky | 5.03 | 5.04 | |||
Žilina | 5.22 | 5.24 | |||
Čadca | 5.46 | 5.47 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 6.04 | 6.05 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 6.08 | 6.09 | |||
Třinec (Trzyniec) | 6.11 | 6.12 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 6.17 | 6.19 | |||
Karviná hlavní nádraží | 6.38 | 6.39 | |||
Dětmarovice | 6.46 | 6.47 | |||
Bohumín | 6.53 | 6.55 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 7.02 | 7.04 | |||
Ostrava-Svinov | 7.10 | 7.11 | |||
Studénka | 7.20 | 7.21 | |||
Suchdol nad Odrou | 7.27 | 7.28 | |||
Hranice na Moravě | 7.39 | 7.40 | |||
Přerov | 7.56 | 8.00 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 8.12 | 8.14 | |||
Zábřeh na Moravě | 8.36 | 8.37 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 9.27 | 9.28 | |||
Kolín | 9.46 | 9.47 | |||
Praha hlavní nádraží | 10.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci