..: Trasa vlaku LE 1352 LEO Express - JŘ 2016 :..
LE 1352 „LEO Express“
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Prešov   23.58 
  Spišská Nová Ves  0.46 0.53 
  Poprad-Tatry  1.09 1.15 
  Štrba  1.28 1.29 
  Liptovský Mikuláš  1.55 1.58 
  Ružomberok  2.16 2.19 
  Vrútky  2.45 2.46 
  Žilina  3.03 3.24 
  Čadca  3.46 3.47 
  Bystřice (Bystrzyca)  4.04 4.05 
  Třinec centrum (Trzyniec Centrum)  4.08 4.09 
  Třinec (Trzyniec)  4.11 4.12 
  Český Těšín (Czeski Cieszyn)  4.17 4.19 
  Karviná hlavní nádraží  4.38 4.39 
  Dětmarovice  4.46 4.47 
  Bohumín  4.53 4.55 
  Ostrava hlavní nádraží  5.01 5.03 
  Ostrava-Svinov  5.09 5.11 
  Studénka  5.20 5.21 
  Suchdol nad Odrou  5.27 5.28 
  Hranice na Moravě  5.39 5.40 
  Přerov  5.56 6.00 
  Olomouc hlavní nádraží  6.12 6.14 
  Zábřeh na Moravě  6.36 6.37 
  Pardubice hlavní nádraží  7.27 7.28 
  Kolín  7.46 7.47 
  Praha hlavní nádraží  8.22  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci