Os 20822 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolov | 14.34 | ||||
Svatava | x | 14.36 | 14.36 | ||
Svatava zastávka | x | 14.38 | 14.38 | ||
Luh nad Svatavou | x | 14.42 | 14.42 | ||
Hřebeny | x | 14.44 | 14.44 | ||
Oloví | 14.50 | 14.51 | |||
Rotava | x | 14.58 | 15.00 | ||
Kraslice předměstí | x | 15.04 | 15.04 | ||
Kraslice | 15.09 | 15.10 | |||
Kraslice-Pod vlekem | x | 15.11 | 15.11 | ||
Klingenthal | 15.15 | 15.16 | |||
Zwotental | 15.29 | 15.32 | |||
Falkenstein (Vogtl) | 15.56 | 16.02 | |||
Plauen (Vogtl) ob Bf | 16.40 | 16.41 | |||
Mehltheuer | 16.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci