Os 9957 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 17.21 | ||||
Dobřichovice | 17.25 | 17.25 | |||
Všenory | 17.27 | 17.28 | |||
Černošice-Mokropsy | 17.30 | 17.31 | |||
Černošice | 17.33 | 17.34 | |||
Praha-Radotín | 17.38 | 17.39 | |||
Praha-Velká Chuchle | 17.42 | 17.42 | |||
Praha-Smíchov | 17.48 | 17.49 | |||
Praha hlavní nádraží | 17.56 | 17.58 | |||
Praha-Libeň | 18.04 | 18.05 | |||
Praha-Kyje | 18.08 | 18.08 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.10 | 18.10 | |||
Praha-Běchovice | 18.13 | 18.13 | |||
Praha-Běchovice střed | 18.15 | 18.15 | |||
Praha-Klánovice | 18.18 | 18.18 | |||
Úvaly | 18.23 | 18.23 | |||
Tuklaty | 18.27 | 18.27 | |||
Rostoklaty | 18.30 | 18.30 | |||
Český Brod | 18.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci