Os 9922 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 8.48 | ||||
Rostoklaty | 8.51 | 8.51 | |||
Tuklaty | 8.54 | 8.54 | |||
Úvaly | 8.58 | 8.59 | |||
Praha-Klánovice | 9.02 | 9.02 | |||
Praha-Běchovice střed | 9.06 | 9.06 | |||
Praha-Běchovice | 9.08 | 9.09 | |||
Praha-Dolní Počernice | 9.12 | 9.12 | |||
Praha-Kyje | 9.14 | 9.14 | |||
Praha-Libeň | 9.18 | 9.19 | |||
Praha hlavní nádraží | 9.25 | 9.37 | |||
Praha-Vršovice | 9.41 | 9.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci