Os 9917 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 6.51 | ||||
Dobřichovice | 6.55 | 6.55 | |||
Všenory | 6.57 | 6.58 | |||
Černošice-Mokropsy | 7.00 | 7.01 | |||
Černošice | 7.03 | 7.04 | |||
Praha-Radotín | 7.08 | 7.09 | |||
Praha-Velká Chuchle | 7.12 | 7.12 | |||
Praha-Smíchov | 7.18 | 7.19 | |||
Praha hlavní nádraží | 7.26 | 7.28 | |||
Praha-Libeň | 7.34 | 7.35 | |||
Praha-Kyje | 7.38 | 7.38 | |||
Praha-Dolní Počernice | 7.40 | 7.40 | |||
Praha-Běchovice | 7.43 | 7.43 | |||
Praha-Běchovice střed | 7.45 | 7.45 | |||
Praha-Klánovice | 7.48 | 7.48 | |||
Úvaly | 7.53 | 7.53 | |||
Tuklaty | 7.57 | 7.57 | |||
Rostoklaty | 8.00 | 8.00 | |||
Český Brod | 8.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci