Os 9913 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 6.21 | ||||
Dobřichovice | 6.25 | 6.25 | |||
Všenory | 6.27 | 6.28 | |||
Černošice-Mokropsy | 6.30 | 6.31 | |||
Černošice | 6.33 | 6.34 | |||
Praha-Radotín | 6.38 | 6.39 | |||
Praha-Velká Chuchle | 6.42 | 6.42 | |||
Praha-Smíchov | 6.48 | 6.49 | |||
Praha hlavní nádraží | 6.56 | 6.58 | |||
Praha-Libeň | 7.04 | 7.05 | |||
Praha-Kyje | 7.08 | 7.08 | |||
Praha-Dolní Počernice | 7.10 | 7.10 | |||
Praha-Běchovice | 7.13 | 7.13 | |||
Praha-Běchovice střed | 7.15 | 7.15 | |||
Praha-Klánovice | 7.18 | 7.18 | |||
Úvaly | 7.23 | 7.23 | |||
Tuklaty | 7.27 | 7.27 | |||
Rostoklaty | 7.30 | 7.30 | |||
Český Brod | 7.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci