R 975 „Jan Blažej Santini“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + B249 + Bee272 + 2xBee273 + Bbdgmee236 + Aee145/Aee152/A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.59 | 6.06 | |||
Praha-Libeň | 6.12 | 6.13 | |||
Kolín | 6.44 | 6.46 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 6.55 | 6.56 | |||
Čáslav | 7.03 | 7.04 | |||
Golčův Jeníkov město | 7.15 | 7.16 | |||
Světlá nad Sázavou | 7.42 | 7.43 | |||
Havlíčkův Brod | 8.03 | 8.04 | |||
Přibyslav | 8.16 | 8.17 | |||
Žďár nad Sázavou | 8.29 | 8.30 | |||
Křižanov | 8.50 | 8.51 | |||
Tišnov | 9.12 | 9.13 | |||
Brno-Královo Pole | 9.29 | 9.30 | |||
Brno hlavní nádraží | 9.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci