Os 9361 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 23.09 | ||||
Praha-Libeň | 23.14 | 23.15 | |||
Praha-Kyje | 23.18 | 23.18 | |||
Praha-Dolní Počernice | 23.20 | 23.20 | |||
Praha-Běchovice | 23.23 | 23.23 | |||
Praha-Běchovice střed | 23.25 | 23.25 | |||
Praha-Klánovice | 23.28 | 23.28 | |||
Úvaly | 23.33 | 23.33 | |||
Tuklaty | 23.37 | 23.37 | |||
Rostoklaty | 23.40 | 23.40 | |||
Český Brod | 23.44 | 23.45 | |||
Klučov | 23.48 | 23.48 | |||
Poříčany | 23.51 | 23.52 | |||
Tatce | 23.55 | 23.55 | |||
Pečky | 23.59 | 0.00 | |||
Cerhenice | 0.03 | 0.03 | |||
Velim | 0.06 | 0.07 | |||
Nová Ves u Kolína | 0.09 | 0.09 | |||
Kolín zastávka | 0.13 | 0.13 | |||
Kolín | 0.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci