Os 9356 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 21.26 | ||||
Kolín zastávka | 21.28 | 21.29 | |||
Nová Ves u Kolína | 21.32 | 21.32 | |||
Velim | 21.35 | 21.38 | |||
Cerhenice | 21.41 | 21.41 | |||
Pečky | 21.45 | 21.50 | |||
Tatce | 21.52 | 21.52 | |||
Poříčany | 21.56 | 21.57 | |||
Klučov | 21.59 | 21.59 | |||
Český Brod | 22.03 | 22.04 | |||
Rostoklaty | 22.07 | 22.07 | |||
Tuklaty | 22.10 | 22.10 | |||
Úvaly | 22.14 | 22.15 | |||
Praha-Klánovice | 22.18 | 22.18 | |||
Praha-Běchovice střed | 22.22 | 22.22 | |||
Praha-Běchovice | 22.24 | 22.25 | |||
Praha-Dolní Počernice | 22.28 | 22.28 | |||
Praha-Kyje | 22.30 | 22.30 | |||
Praha-Libeň | 22.34 | 22.35 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 22.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci