Os 9352 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 19.26 | ||||
Kolín zastávka | 19.28 | 19.29 | |||
Nová Ves u Kolína | 19.32 | 19.32 | |||
Velim | 19.35 | 19.43 | |||
Cerhenice | 19.46 | 19.46 | |||
Pečky | 19.49 | 19.50 | |||
Tatce | 19.52 | 19.52 | |||
Poříčany | 19.56 | 19.57 | |||
Klučov | 19.59 | 19.59 | |||
Český Brod | 20.03 | 20.04 | |||
Rostoklaty | 20.07 | 20.07 | |||
Tuklaty | 20.10 | 20.10 | |||
Úvaly | 20.14 | 20.15 | |||
Praha-Klánovice | 20.18 | 20.18 | |||
Praha-Běchovice střed | 20.22 | 20.22 | |||
Praha-Běchovice | 20.24 | 20.25 | |||
Praha-Dolní Počernice | 20.28 | 20.28 | |||
Praha-Kyje | 20.30 | 20.30 | |||
Praha-Libeň | 20.34 | 20.35 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 20.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci