Os 9325 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 12.09 | ||||
Praha-Libeň | 12.14 | 12.15 | |||
Praha-Kyje | 12.18 | 12.18 | |||
Praha-Dolní Počernice | 12.20 | 12.20 | |||
Praha-Běchovice | 12.23 | 12.23 | |||
Praha-Běchovice střed | 12.25 | 12.25 | |||
Praha-Klánovice | 12.28 | 12.28 | |||
Úvaly | 12.33 | 12.33 | |||
Tuklaty | 12.37 | 12.37 | |||
Rostoklaty | 12.40 | 12.40 | |||
Český Brod | 12.44 | 12.45 | |||
Klučov | 12.48 | 12.48 | |||
Poříčany | 12.51 | 12.52 | |||
Tatce | 12.55 | 12.55 | |||
Pečky | 12.59 | 13.00 | |||
Cerhenice | 13.03 | 13.03 | |||
Velim | 13.06 | 13.07 | |||
Nová Ves u Kolína | 13.09 | 13.09 | |||
Kolín zastávka | 13.13 | 13.13 | |||
Kolín | 13.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci