R 932 | |
Řazení vlaku: 750.7 + B249 + 2xBpee237 + BDs449 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 6.41 | ||||
Trutnov střed | 6.44 | 6.45 | |||
Velké Svatoňovice | 6.54 | 6.55 | |||
Malé Svatoňovice | 6.58 | 7.01 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 7.04 | 7.05 | |||
Červený Kostelec | 7.10 | 7.11 | |||
Starkoč | 7.21 | 7.22 | |||
Česká Skalice | 7.28 | 7.29 | |||
Jaroměř | 7.40 | 7.41 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.55 | 8.09 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 8.28 | 8.29 | |||
Poděbrady | 8.52 | 8.53 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 9.00 | 9.02 | |||
Lysá nad Labem | 9.12 | 9.13 | |||
Praha-Vysočany | 9.35 | 9.36 | |||
Praha hlavní nádraží | 9.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci