Os 9318 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 7.56 | ||||
Kolín zastávka | 7.58 | 7.59 | |||
Nová Ves u Kolína | 8.02 | 8.02 | |||
Velim | 8.05 | 8.10 | |||
Cerhenice | 8.13 | 8.13 | |||
Pečky | 8.17 | 8.17 | |||
Tatce | 8.20 | 8.20 | |||
Poříčany | 8.24 | 8.27 | |||
Klučov | 8.29 | 8.29 | |||
Český Brod | 8.33 | 8.34 | |||
Rostoklaty | 8.37 | 8.37 | |||
Tuklaty | 8.40 | 8.40 | |||
Úvaly | 8.44 | 8.45 | |||
Praha-Klánovice | 8.48 | 8.48 | |||
Praha-Běchovice střed | 8.52 | 8.52 | |||
Praha-Běchovice | 8.54 | 8.55 | |||
Praha-Dolní Počernice | 8.58 | 8.58 | |||
Praha-Kyje | 9.00 | 9.00 | |||
Praha-Libeň | 9.04 | 9.05 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 9.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci