Os 9310 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.04 | ||||
Pardubice-Svítkov | 5.07 | 5.07 | |||
Pardubice-Opočínek | 5.10 | 5.10 | |||
Valy u Přelouče | 5.13 | 5.14 | |||
Přelouč | 5.17 | 5.18 | |||
Lhota pod Přeloučí | 5.21 | 5.21 | |||
Řečany nad Labem | 5.24 | 5.25 | |||
Chvaletice | 5.28 | 5.29 | |||
Kojice | 5.31 | 5.31 | |||
Týnec nad Labem | 5.33 | 5.34 | |||
Záboří nad Labem | 5.36 | 5.36 | |||
Starý Kolín | 5.40 | 5.40 | |||
Kolín dílny | 5.44 | 5.44 | |||
Kolín | 5.47 | 5.55 | |||
Kolín zastávka | 5.57 | 5.58 | |||
Nová Ves u Kolína | 6.01 | 6.01 | |||
Velim | 6.04 | 6.07 | |||
Cerhenice | 6.10 | 6.10 | |||
Pečky | 6.14 | 6.17 | |||
Tatce | 6.20 | 6.20 | |||
Poříčany | 6.24 | 6.27 | |||
Klučov | 6.29 | 6.29 | |||
Český Brod | 6.33 | 6.34 | |||
Rostoklaty | 6.37 | 6.37 | |||
Tuklaty | 6.40 | 6.40 | |||
Úvaly | 6.44 | 6.45 | |||
Praha-Klánovice | 6.48 | 6.48 | |||
Praha-Běchovice střed | 6.52 | 6.52 | |||
Praha-Běchovice | 6.54 | 6.55 | |||
Praha-Dolní Počernice | 6.58 | 6.58 | |||
Praha-Kyje | 7.00 | 7.00 | |||
Praha-Libeň | 7.04 | 7.05 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 7.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci