Os 9269 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledeč nad Sázavou | 17.41 | ||||
Horní Ledeč | x | 17.43 | 17.43 | ||
Vilémovice | x | 17.48 | 17.48 | ||
Stvořidla | x | 17.51 | 17.51 | ||
Smrčná | x | 17.56 | 17.56 | ||
Mrzkovice | x | 18.00 | 18.00 | ||
Dolní Březinka | x | 18.02 | 18.02 | ||
Světlá nad Sázavou město | 18.06 | 18.06 | |||
Světlá nad Sázavou | 18.09 | 18.12 | |||
Pohleď | x | 18.16 | 18.16 | ||
Okrouhlice | 18.20 | 18.21 | |||
Havlíčkův Brod-Perknov | x | 18.25 | 18.25 | ||
Havlíčkův Brod | 18.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci