Os 9207 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 9.12 | ||||
Lštění | x | 9.15 | 9.15 | ||
Zlenice | x | 9.18 | 9.18 | ||
Hvězdonice | 9.22 | 9.23 | |||
Chocerady | x | 9.26 | 9.26 | ||
Vlkovec | x | 9.28 | 9.28 | ||
Samechov | 9.32 | 9.32 | |||
Stříbrná Skalice | x | 9.35 | 9.35 | ||
Plužiny | x | 9.38 | 9.38 | ||
Sázava zastávka | x | 9.42 | 9.42 | ||
Sázava | 9.45 | 9.55 | |||
Samopše | x | 10.00 | 10.00 | ||
Ledečko | 10.04 | 10.09 | |||
Rataje nad Sázavou zastávka | x | 10.11 | 10.11 | ||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | x | 10.13 | 10.13 | ||
Malovidy | x | 10.17 | 10.17 | ||
Český Šternberk | x | 10.21 | 10.21 | ||
Český Šternberk zastávka | x | 10.22 | 10.22 | ||
Soběšín | x | 10.27 | 10.27 | ||
Vranice | x | 10.31 | 10.31 | ||
Kácov | 10.37 | 10.39 | |||
Kácov zastávka | x | 10.42 | 10.42 | ||
Střechov nad Sázavou | x | 10.47 | 10.47 | ||
Čížov | x | 10.50 | 10.50 | ||
Chabeřice | x | 10.52 | 10.52 | ||
Zruč nad Sázavou zastávka | x | 10.57 | 10.57 | ||
Zruč nad Sázavou | 11.01 | 11.41 | |||
Horka nad Sázavou | x | 11.45 | 11.45 | ||
Laziště | x | 11.49 | 11.49 | ||
Vlastějovice | 11.51 | 11.51 | |||
Budčice | x | 11.54 | 11.54 | ||
Chřenovice | x | 11.57 | 11.57 | ||
Chřenovice-Podhradí | x | 12.03 | 12.03 | ||
Ledeč nad Sázavou | 12.09 | 12.17 | |||
Horní Ledeč | x | 12.19 | 12.19 | ||
Vilémovice | x | 12.24 | 12.24 | ||
Stvořidla | x | 12.27 | 12.27 | ||
Smrčná | x | 12.32 | 12.32 | ||
Mrzkovice | x | 12.36 | 12.36 | ||
Dolní Březinka | x | 12.38 | 12.38 | ||
Světlá nad Sázavou město | 12.42 | 12.42 | |||
Světlá nad Sázavou | 12.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci