Os 9064 | |
Řazení vlaku: 754 + 2xBmto292 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 16.36 | ||||
Poříčí nad Sázavou | 16.40 | 16.40 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 16.44 | 16.45 | |||
Pecerady | 16.49 | 16.49 | |||
Týnec nad Sázavou | 16.53 | 17.04 | |||
Chrást nad Sázavou | 17.06 | 17.07 | |||
Krhanice | 17.11 | 17.12 | |||
Prosečnice | 17.16 | 17.17 | |||
Kamenný Přívoz | 17.19 | 17.19 | |||
Jílové u Prahy | 17.24 | 17.30 | |||
Luka pod Medníkem | 17.36 | 17.36 | |||
Petrov u Prahy | 17.42 | 17.42 | |||
Petrov-Chlomek | 17.45 | 17.45 | |||
Davle | 17.48 | 17.49 | |||
Skochovice | 17.55 | 17.56 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.59 | 18.00 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 18.03 | 18.03 | |||
Praha-Zbraslav | 18.06 | 18.07 | |||
Praha-Komořany | 18.11 | 18.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | 18.14 | 18.14 | |||
Praha-Braník | 18.18 | 18.18 | |||
Praha-Krč | 18.22 | 18.22 | |||
Praha-Kačerov | 18.25 | 18.25 | |||
Praha-Vršovice | 18.30 | 18.31 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.35 | 18.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci