Os 9018 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 19.06 | ||||
Poříčí nad Sázavou | x | 19.10 | 19.10 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 19.13 | 19.13 | ||
Pecerady | x | 19.18 | 19.18 | ||
Týnec nad Sázavou | 19.22 | 19.23 | |||
Chrást nad Sázavou | x | 19.25 | 19.25 | ||
Krhanice | x | 19.30 | 19.30 | ||
Prosečnice | x | 19.34 | 19.34 | ||
Kamenný Přívoz | x | 19.36 | 19.36 | ||
Jílové u Prahy | 19.42 | 20.01 | |||
Luka pod Medníkem | x | 20.07 | 20.07 | ||
Petrov u Prahy | x | 20.13 | 20.13 | ||
Petrov-Chlomek | x | 20.16 | 20.16 | ||
Davle | 20.19 | 20.20 | |||
Skochovice | x | 20.26 | 20.26 | ||
Vrané nad Vltavou | 20.29 | 20.30 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 20.33 | 20.33 | ||
Praha-Zbraslav | x | 20.37 | 20.37 | ||
Praha-Komořany | x | 20.41 | 20.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 20.44 | 20.44 | ||
Praha-Braník | 20.48 | 20.49 | |||
Praha-Krč | 20.52 | 20.53 | |||
Praha-Kačerov | 20.55 | 20.55 | |||
Praha-Vršovice | 21.00 | 21.01 | |||
Praha hlavní nádraží | 21.05 | 21.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci