Os 8950 | |
Řazení vlaku: 242 + B249 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nepomuk | 16.08 | ||||
Srby | 16.11 | 16.12 | |||
Ždírec u Plzně | 16.15 | 16.15 | |||
Blovice | 16.20 | 16.22 | |||
Zdemyslice | 16.26 | 16.26 | |||
Nezvěstice | 16.30 | 16.31 | |||
Šťáhlavy | 16.34 | 16.35 | |||
Starý Plzenec | 16.39 | 16.41 | |||
Plzeň-Koterov | 16.46 | 16.47 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 16.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci