Os 8945 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdt279 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 8.08 | ||||
Plzeň-Koterov | 8.13 | 8.14 | |||
Starý Plzenec | 8.20 | 8.22 | |||
Šťáhlavy | 8.25 | 8.26 | |||
Nezvěstice | 8.29 | 8.30 | |||
Zdemyslice | 8.34 | 8.34 | |||
Blovice | 8.37 | 8.39 | |||
Ždírec u Plzně | 8.43 | 8.43 | |||
Srby | 8.46 | 8.47 | |||
Nepomuk | 8.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci