Os 8910 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdt279 + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horažďovice předměstí | 10.43 | ||||
Velký Bor | 10.46 | 10.46 | |||
Jetenovice | 10.50 | 10.50 | |||
Pačejov | 10.54 | 10.54 | |||
Kovčín | 10.57 | 10.57 | |||
Nekvasovy | 11.00 | 11.00 | |||
Mileč | 11.03 | 11.03 | |||
Nepomuk | 11.07 | 11.08 | |||
Srby | 11.11 | 11.12 | |||
Ždírec u Plzně | 11.15 | 11.15 | |||
Blovice | 11.20 | 11.22 | |||
Zdemyslice | 11.26 | 11.26 | |||
Nezvěstice | 11.30 | 11.31 | |||
Šťáhlavy | 11.34 | 11.35 | |||
Starý Plzenec | 11.39 | 11.41 | |||
Plzeň-Koterov | 11.46 | 11.47 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 11.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci