R 887 „Buchlov“ | |
Řazení vlaku: 150.2_n2 + Bd264 + 2xB249 + BDs449 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.54 | ||||
Přerov | 12.07 | 12.11 | |||
Hulín | 12.21 | 12.24 | |||
Otrokovice | 12.32 | 12.34 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.45 | 12.53 | |||
Uherské Hradiště | 12.59 | 13.02 | |||
Uherský Brod | 13.18 | 13.20 | |||
Luhačovice | 13.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci