R 884 „Galán“ | |
Řazení vlaku: 750.7 + 2xB249 + AB349 + BDs449 + 2xB249 + Bd264 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Luhačovice | 14.20 | ||||
Uherský Brod | 14.37 | 14.39 | |||
Uherské Hradiště | 14.56 | 15.00 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 15.06 | 15.18 | |||
Otrokovice | 15.27 | 15.29 | |||
Hulín | 15.37 | 15.39 | |||
Přerov | 15.49 | 15.51 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 16.04 | 16.21 | |||
Červenka | 16.33 | 16.34 | |||
Mohelnice | 16.42 | 16.43 | |||
Zábřeh na Moravě | 16.50 | 16.51 | |||
Česká Třebová | 17.13 | 17.14 | |||
Ústí nad Orlicí | 17.22 | 17.23 | |||
Choceň | 17.34 | 17.35 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 17.54 | 17.56 | |||
Přelouč | 18.04 | 18.07 | |||
Kolín | 18.22 | 18.24 | |||
Praha-Libeň | 18.57 | 18.58 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.04 | 19.11 | |||
Praha-Vršovice | 19.15 | 19.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci