..: Trasa vlaku R 881 Olšava - JŘ 2016 :..
R 881 „Olšava“
Řazení vlaku: 150.2_n2 + 2xB249 + BDs449 + AB349  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Olomouc hlavní nádraží   5.57 
  Přerov  6.10 6.12 
  Hulín  6.22 6.25 
  Otrokovice  6.33 6.35 
  Staré Město u Uherského Hradiště  6.46 6.55 
  Uherské Hradiště  7.01 7.10 
  Uherský Brod  7.26 7.28 
  Luhačovice  7.45  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci