Os 8772 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 22.38 | ||||
Hamry nad Sázavou | x | 22.41 | 22.41 | ||
Sázava u Žďáru | 22.45 | 22.46 | |||
Nížkov | x | 22.49 | 22.49 | ||
Ronov nad Sázavou | x | 22.51 | 22.51 | ||
Přibyslav | 22.54 | 22.55 | |||
Přibyslav zastávka | x | 22.57 | 22.57 | ||
Stříbrné Hory | x | 23.00 | 23.00 | ||
Pohled | 23.02 | 23.03 | |||
Pohledští Dvořáci | x | 23.06 | 23.06 | ||
Havlíčkův Brod | 23.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci