Os 8758 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 13.42 | ||||
Hamry nad Sázavou | x | 13.45 | 13.45 | ||
Sázava u Žďáru | 13.49 | 13.50 | |||
Nížkov | x | 13.54 | 13.54 | ||
Ronov nad Sázavou | x | 13.56 | 13.56 | ||
Přibyslav | 13.58 | 13.59 | |||
Přibyslav zastávka | x | 14.02 | 14.02 | ||
Stříbrné Hory | x | 14.05 | 14.05 | ||
Pohled | 14.07 | 14.08 | |||
Pohledští Dvořáci | x | 14.12 | 14.12 | ||
Havlíčkův Brod | 14.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci