Os 8754 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 10.40 | ||||
Hamry nad Sázavou | 10.43 | 10.44 | |||
Sázava u Žďáru | 10.47 | 10.48 | |||
Nížkov | 10.51 | 10.52 | |||
Ronov nad Sázavou | 10.54 | 10.54 | |||
Přibyslav | 10.57 | 10.58 | |||
Přibyslav zastávka | 11.00 | 11.01 | |||
Stříbrné Hory | 11.04 | 11.04 | |||
Pohled | 11.06 | 11.07 | |||
Pohledští Dvořáci | x | 11.10 | 11.10 | ||
Havlíčkův Brod | 11.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci