Os 8745 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 6.49 | ||||
Pohledští Dvořáci | x | 6.53 | 6.53 | ||
Pohled | 6.56 | 6.57 | |||
Stříbrné Hory | 6.59 | 7.00 | |||
Přibyslav zastávka | 7.03 | 7.03 | |||
Přibyslav | 7.05 | 7.06 | |||
Ronov nad Sázavou | 7.09 | 7.09 | |||
Nížkov | 7.11 | 7.12 | |||
Sázava u Žďáru | 7.16 | 7.17 | |||
Hamry nad Sázavou | 7.20 | 7.21 | |||
Žďár nad Sázavou | 7.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci