..: Trasa vlaku R 874 Pardubický Porter - JŘ 2016 :..
R 874 „Pardubický Porter“
Řazení vlaku: 661 + 662 + 064 + 662 + 660  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Brno hlavní nádraží   6.55 
  Blansko  7.16 7.18 
  Skalice nad Svitavou  7.28 7.30 
  Letovice  7.37 7.38 
  Březová nad Svitavou  7.45 7.46 
  Svitavy  7.57 8.00 
  Česká Třebová  8.11 8.14 
  Ústí nad Orlicí  8.22 8.23 
  Choceň  8.34 8.35 
  Pardubice hlavní nádraží  8.54 8.56 
  Přelouč  9.04 9.07 
  Kolín  9.22 9.24 
  Praha-Libeň  9.57 9.58 
  Praha hlavní nádraží  10.04 10.13 

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci