Os 8722 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 22.13 | ||||
Nová Ves nad Lužnicí | 22.18 | 22.19 | |||
Dvory nad Lužnicí | x | 22.24 | 22.24 | ||
Hrdlořezy | x | 22.27 | 22.27 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 22.29 | 22.29 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 22.31 | 22.35 | |||
Majdalena | 22.40 | 22.41 | |||
Majdalena zastávka | x | 22.43 | 22.43 | ||
Třeboň lázně | x | 22.50 | 22.50 | ||
Třeboň | 22.53 | 22.54 | |||
Lužnice | x | 22.58 | 22.58 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 23.03 | 23.03 | |||
Frahelž | x | 23.07 | 23.07 | ||
Vlkov nad Lužnicí | x | 23.10 | 23.10 | ||
Veselí nad Lužnicí | 23.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci