Os 8713 | |
Řazení vlaku: 2x814 + Bdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 15.49 | ||||
Vlkov nad Lužnicí | x | 15.54 | 15.54 | ||
Frahelž | x | 15.57 | 15.57 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 16.01 | 16.02 | |||
Lužnice | x | 16.06 | 16.06 | ||
Třeboň | 16.11 | 16.12 | |||
Třeboň lázně | x | 16.14 | 16.14 | ||
Majdalena zastávka | x | 16.21 | 16.21 | ||
Majdalena | 16.24 | 16.24 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 16.30 | 16.31 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 16.33 | 16.33 | ||
Hrdlořezy | x | 16.35 | 16.35 | ||
Dvory nad Lužnicí | x | 16.38 | 16.38 | ||
Nová Ves nad Lužnicí | 16.43 | 16.44 | |||
České Velenice | 16.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci