R 862 „Svitava“ | |
Řazení vlaku: 661 + 662 + 064 + 662 + 660 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 18.57 | ||||
Blansko | 19.17 | 19.18 | |||
Skalice nad Svitavou | 19.28 | 19.30 | |||
Letovice | 19.37 | 19.38 | |||
Březová nad Svitavou | 19.45 | 19.46 | |||
Svitavy | 19.57 | 20.00 | |||
Česká Třebová | 20.11 | 20.14 | |||
Ústí nad Orlicí | 20.22 | 20.23 | |||
Choceň | 20.34 | 20.35 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 20.54 | 20.56 | |||
Přelouč | 21.04 | 21.07 | |||
Kolín | 21.22 | 21.24 | |||
Praha-Libeň | 21.57 | 21.58 | |||
Praha hlavní nádraží | 22.04 | 22.11 | |||
Praha-Vršovice | 22.15 | 22.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci