Os 8537 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladějov v Čechách | 20.33 | ||||
Malechovice | x | 20.38 | 20.38 | ||
Libošovice | x | 20.42 | 20.42 | ||
Sobotka | 20.46 | 20.48 | |||
Dolní Bousov | 20.54 | 20.57 | |||
Rohatsko | x | 21.00 | 21.00 | ||
Bechov | x | 21.03 | 21.03 | ||
Dlouhá Lhota | x | 21.08 | 21.08 | ||
Březno u Mladé Boleslavi | x | 21.12 | 21.12 | ||
Kolomuty | x | 21.16 | 21.16 | ||
Řepov | x | 21.19 | 21.19 | ||
Mladá Boleslav město | 21.23 | 21.27 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 21.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci