Os 8514 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 11.25 | ||||
Mladá Boleslav město | 11.31 | 11.33 | |||
Řepov | x | 11.36 | 11.36 | ||
Kolomuty | x | 11.39 | 11.39 | ||
Březno u Mladé Boleslavi | x | 11.43 | 11.43 | ||
Dlouhá Lhota | x | 11.46 | 11.46 | ||
Bechov | x | 11.52 | 11.52 | ||
Rohatsko | x | 11.55 | 11.55 | ||
Dolní Bousov | 11.59 | 12.01 | |||
Sobotka | 12.06 | 12.08 | |||
Libošovice | x | 12.12 | 12.12 | ||
Malechovice | x | 12.16 | 12.16 | ||
Mladějov v Čechách | 12.21 | 12.23 | |||
Hrdoňovice | x | 12.28 | 12.28 | ||
Libuň | 12.33 | 12.35 | |||
Kněžnice | x | 12.38 | 12.38 | ||
Cidlina | x | 12.40 | 12.40 | ||
Kyje u Jičína | x | 12.45 | 12.45 | ||
Ploužnice | x | 12.49 | 12.49 | ||
Lomnice nad Popelkou | 12.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci