Os 8506 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 7.24 | ||||
Mladá Boleslav město | 7.30 | 7.31 | |||
Řepov | x | 7.34 | 7.34 | ||
Kolomuty | x | 7.37 | 7.37 | ||
Březno u Mladé Boleslavi | x | 7.41 | 7.41 | ||
Dlouhá Lhota | x | 7.45 | 7.45 | ||
Bechov | x | 7.50 | 7.50 | ||
Rohatsko | x | 7.53 | 7.53 | ||
Dolní Bousov | 7.57 | 7.59 | |||
Sobotka | 8.03 | 8.05 | |||
Libošovice | x | 8.09 | 8.09 | ||
Malechovice | x | 8.13 | 8.13 | ||
Mladějov v Čechách | 8.18 | 8.21 | |||
Hrdoňovice | x | 8.26 | 8.26 | ||
Libuň | 8.31 | 8.33 | |||
Kněžnice | x | 8.36 | 8.36 | ||
Cidlina | x | 8.38 | 8.38 | ||
Kyje u Jičína | x | 8.43 | 8.43 | ||
Ploužnice | x | 8.47 | 8.47 | ||
Lomnice nad Popelkou | 8.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci