Os 8408 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 7.08 | ||||
Nasavrky | x | 7.14 | 7.14 | ||
Balkova Lhota | 7.17 | 7.18 | |||
Meziříčí | x | 7.20 | 7.20 | ||
Padařov | x | 7.24 | 7.24 | ||
Božejovice | 7.27 | 7.28 | |||
Sepekov | 7.35 | 7.36 | |||
Milevsko | 7.40 | 7.41 | |||
Líšnice | x | 7.45 | 7.45 | ||
Branice | 7.48 | 7.49 | |||
Stehlovice | x | 7.51 | 7.51 | ||
Jetětice | x | 7.55 | 7.55 | ||
Červená nad Vltavou | 7.58 | 8.00 | |||
Vlastec | 8.06 | 8.06 | |||
Záhoří | 8.11 | 8.11 | |||
Vrcovice | x | 8.15 | 8.15 | ||
Písek město | 8.19 | 8.20 | |||
Písek | 8.25 | 8.26 | |||
Putim | 8.31 | 8.31 | |||
Ražice | 8.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci