Os 8366 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + BDsee454 + Bdmteeo294 + 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 15.56 | ||||
Horní Vilímeč | 16.00 | 16.01 | |||
Jihlávka | 16.05 | 16.09 | |||
Horní Ves | 16.15 | 16.15 | |||
Horní Cerekev | 16.19 | 16.28 | |||
Švábov | 16.31 | 16.32 | |||
Batelov | 16.36 | 16.36 | |||
Dolní Cerekev | 16.43 | 16.43 | |||
Kostelec u Jihlavy | 16.46 | 16.47 | |||
Dvorce | 16.52 | 16.52 | |||
Rantířov | 16.56 | 16.59 | |||
Jihlava-Staré Hory | 17.04 | 17.05 | |||
Jihlava město | 17.07 | 17.11 | |||
Jihlava | 17.14 | 17.21 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 17.24 | 17.25 | |||
Střítež u Jihlavy | 17.27 | 17.28 | |||
Dobronín | 17.30 | 17.31 | |||
Kamenná | 17.34 | 17.35 | |||
Šlapanov | 17.39 | 17.40 | |||
Mírovka | 17.45 | 17.45 | |||
Havlíčkův Brod | 17.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci