Os 8359 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 14.07 | ||||
Mírovka | 14.11 | 14.12 | |||
Šlapanov | 14.17 | 14.17 | |||
Kamenná | 14.22 | 14.22 | |||
Dobronín | 14.26 | 14.27 | |||
Střítež u Jihlavy | 14.29 | 14.30 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 14.32 | 14.33 | |||
Jihlava | 14.37 | 14.44 | |||
Jihlava město | 14.47 | 14.48 | |||
Jihlava-Staré Hory | 14.50 | 14.51 | |||
Rantířov | 14.56 | 14.56 | |||
Dvorce | 15.00 | 15.00 | |||
Kostelec u Jihlavy | 15.05 | 15.08 | |||
Dolní Cerekev | 15.11 | 15.11 | |||
Batelov | 15.17 | 15.18 | |||
Švábov | 15.22 | 15.22 | |||
Horní Cerekev | 15.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci