R 832 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Aee145/Aee152/A151 + Bbdgmee236 + 2xBee273 + Bee272 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 14.35 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 14.41 | 14.42 | |||
Ostrava-Svinov | 14.49 | 14.51 | |||
Studénka | 15.00 | 15.01 | |||
Suchdol nad Odrou | 15.08 | 15.09 | |||
Hranice na Moravě | 15.21 | 15.22 | |||
Přerov | 15.39 | 15.41 | |||
Kojetín | 15.56 | 15.57 | |||
Vyškov na Moravě | 16.19 | 16.20 | |||
Brno hlavní nádraží | 16.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci