Os 8273 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 12.21 | ||||
Bystřice u Benešova | x | 12.26 | 12.26 | ||
Tomice | x | 12.31 | 12.31 | ||
Olbramovice | 12.36 | 12.37 | |||
Votice | x | 12.41 | 12.41 | ||
Heřmaničky | 12.47 | 12.48 | |||
Ješetice | 12.53 | 12.53 | |||
Červený Újezd u Votic zastávka | x | 12.56 | 12.56 | ||
Střezimíř | 12.59 | 13.00 | |||
Mezno | x | 13.04 | 13.04 | ||
Sudoměřice u Tábora | x | 13.08 | 13.08 | ||
Chotoviny | 13.12 | 13.13 | |||
Tábor | 13.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci