Os 8213 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt280 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 16.18 | ||||
Tábor-Čápův Dvůr | x | 16.21 | 16.21 | ||
Sezimovo Ústí | x | 16.23 | 16.23 | ||
Planá nad Lužnicí | 16.26 | 16.27 | |||
Doubí u Tábora | x | 16.31 | 16.31 | ||
Roudná | 16.34 | 16.35 | |||
Soběslav | 16.41 | 16.43 | |||
Řípec-Dráchov | x | 16.47 | 16.47 | ||
Veselí nad Lužnicí | 16.51 | 16.56 | |||
Veselí nad Lužnicí zastávka | x | 17.00 | 17.00 | ||
Horusice | x | 17.04 | 17.04 | ||
Dynín | 17.09 | 17.10 | |||
Neplachov | x | 17.13 | 17.13 | ||
Ševětín | 17.18 | 17.19 | |||
Chotýčany | 17.24 | 17.24 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 17.33 | 17.34 | |||
Hosín | x | 17.37 | 17.37 | ||
Hrdějovice | x | 17.39 | 17.39 | ||
České Budějovice severní zastávka | x | 17.43 | 17.43 | ||
České Budějovice | 17.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci