Os 8203 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt280 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 5.16 | ||||
Tábor-Čápův Dvůr | 5.19 | 5.19 | |||
Sezimovo Ústí | 5.21 | 5.22 | |||
Planá nad Lužnicí | 5.25 | 5.26 | |||
Doubí u Tábora | 5.29 | 5.29 | |||
Roudná | 5.31 | 5.33 | |||
Soběslav | 5.39 | 5.40 | |||
Řípec-Dráchov | 5.43 | 5.43 | |||
Veselí nad Lužnicí | 5.47 | 6.00 | |||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 6.04 | 6.04 | |||
Horusice | 6.07 | 6.07 | |||
Dynín | 6.11 | 6.12 | |||
Neplachov | 6.15 | 6.15 | |||
Ševětín | 6.18 | 6.19 | |||
Chotýčany | 6.23 | 6.24 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 6.31 | 6.32 | |||
Hosín | 6.35 | 6.35 | |||
Hrdějovice | 6.37 | 6.38 | |||
České Budějovice severní zastávka | 6.41 | 6.41 | |||
České Budějovice | 6.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci