Os 8114 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Údolí | 17.15 | ||||
Stožec | x | 17.21 | 17.21 | ||
Černý Kříž | 17.27 | 17.31 | |||
Pěkná | x | 17.36 | 17.36 | ||
Ovesná | x | 17.43 | 17.43 | ||
Nová Pec | 17.46 | 17.47 | |||
Pernek na Šumavě | x | 17.50 | 17.50 | ||
Horní Planá | 17.54 | 17.58 | |||
Horní Planá zastávka | x | 18.01 | 18.01 | ||
Černá v Pošumaví | 18.05 | 18.06 | |||
Žlábek | x | 18.09 | 18.09 | ||
Hodňov | x | 18.12 | 18.12 | ||
Polečnice | x | 18.16 | 18.16 | ||
Polná na Šumavě | 18.19 | 18.20 | |||
Hořice na Šumavě | 18.28 | 18.28 | |||
Mezipotočí | x | 18.35 | 18.35 | ||
Kájov | 18.40 | 18.42 | |||
Český Krumlov | 18.48 | 18.52 | |||
Domoradice | x | 18.54 | 18.54 | ||
Přísečná | x | 18.55 | 18.55 | ||
Zlatá Koruna | 18.59 | 19.03 | |||
Plešovice | x | 19.06 | 19.06 | ||
Třísov | x | 19.09 | 19.09 | ||
Holubov | x | 19.12 | 19.12 | ||
Křemže | 19.14 | 19.15 | |||
Vrábče | x | 19.19 | 19.19 | ||
Hradce | x | 19.21 | 19.21 | ||
Černý Dub | x | 19.25 | 19.25 | ||
Boršov nad Vltavou | 19.28 | 19.29 | |||
České Budějovice jižní zastávka | x | 19.35 | 19.35 | ||
České Budějovice | 19.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci