Os 8113 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 18.21 | ||||
České Budějovice jižní zastávka | x | 18.25 | 18.25 | ||
Boršov nad Vltavou | 18.30 | 18.31 | |||
Černý Dub | x | 18.34 | 18.34 | ||
Hradce | x | 18.38 | 18.38 | ||
Vrábče | x | 18.40 | 18.40 | ||
Křemže | 18.44 | 18.45 | |||
Holubov | x | 18.48 | 18.48 | ||
Třísov | x | 18.51 | 18.51 | ||
Plešovice | x | 18.54 | 18.54 | ||
Zlatá Koruna | 18.57 | 18.59 | |||
Přísečná | x | 19.03 | 19.03 | ||
Domoradice | x | 19.04 | 19.04 | ||
Český Krumlov | 19.06 | 19.07 | |||
Kájov | 19.14 | 19.15 | |||
Mezipotočí | x | 19.20 | 19.20 | ||
Hořice na Šumavě | 19.27 | 19.27 | |||
Polná na Šumavě | 19.35 | 19.36 | |||
Polečnice | x | 19.39 | 19.39 | ||
Hodňov | x | 19.43 | 19.43 | ||
Žlábek | x | 19.46 | 19.46 | ||
Černá v Pošumaví | 19.49 | 19.50 | |||
Horní Planá zastávka | x | 19.54 | 19.54 | ||
Horní Planá | 19.57 | 19.58 | |||
Pernek na Šumavě | x | 20.02 | 20.02 | ||
Nová Pec | 20.05 | 20.06 | |||
Ovesná | x | 20.11 | 20.11 | ||
Pěkná | x | 20.18 | 20.18 | ||
Černý Kříž | 20.23 | 20.37 | |||
Dobrá na Šumavě | x | 20.40 | 20.40 | ||
Volary | 20.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci