Os 8107 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 12.19 | ||||
České Budějovice jižní zastávka | x | 12.23 | 12.23 | ||
Boršov nad Vltavou | 12.28 | 12.29 | |||
Černý Dub | x | 12.32 | 12.32 | ||
Hradce | x | 12.36 | 12.36 | ||
Vrábče | x | 12.38 | 12.38 | ||
Křemže | 12.42 | 12.43 | |||
Holubov | x | 12.46 | 12.46 | ||
Třísov | x | 12.49 | 12.49 | ||
Plešovice | x | 12.52 | 12.52 | ||
Zlatá Koruna | 12.55 | 12.57 | |||
Přísečná | x | 13.00 | 13.00 | ||
Domoradice | x | 13.01 | 13.01 | ||
Český Krumlov | 13.04 | 13.05 | |||
Kájov | 13.11 | 13.13 | |||
Mezipotočí | x | 13.18 | 13.18 | ||
Hořice na Šumavě | 13.25 | 13.26 | |||
Polná na Šumavě | 13.34 | 13.34 | |||
Polečnice | x | 13.37 | 13.37 | ||
Hodňov | x | 13.42 | 13.42 | ||
Žlábek | x | 13.44 | 13.44 | ||
Černá v Pošumaví | 13.48 | 13.49 | |||
Horní Planá zastávka | x | 13.53 | 13.53 | ||
Horní Planá | 13.56 | 13.57 | |||
Pernek na Šumavě | x | 14.01 | 14.01 | ||
Nová Pec | 14.04 | 14.06 | |||
Ovesná | x | 14.10 | 14.10 | ||
Pěkná | x | 14.17 | 14.17 | ||
Černý Kříž | 14.22 | 14.28 | |||
Stožec | x | 14.34 | 14.34 | ||
Nové Údolí | 14.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci