Os 8106 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Údolí | 9.15 | ||||
Stožec | x | 9.21 | 9.21 | ||
Černý Kříž | 9.27 | 9.31 | |||
Pěkná | x | 9.36 | 9.36 | ||
Ovesná | x | 9.43 | 9.43 | ||
Nová Pec | 9.46 | 9.47 | |||
Pernek na Šumavě | x | 9.50 | 9.50 | ||
Horní Planá | 9.54 | 9.58 | |||
Horní Planá zastávka | x | 10.01 | 10.01 | ||
Černá v Pošumaví | 10.05 | 10.06 | |||
Žlábek | x | 10.09 | 10.09 | ||
Hodňov | x | 10.12 | 10.12 | ||
Polečnice | x | 10.16 | 10.16 | ||
Polná na Šumavě | 10.19 | 10.20 | |||
Hořice na Šumavě | 10.28 | 10.28 | |||
Mezipotočí | x | 10.35 | 10.35 | ||
Kájov | 10.40 | 10.42 | |||
Český Krumlov | 10.48 | 10.49 | |||
Domoradice | x | 10.52 | 10.52 | ||
Přísečná | x | 10.53 | 10.53 | ||
Zlatá Koruna | 10.56 | 10.57 | |||
Plešovice | x | 11.00 | 11.00 | ||
Třísov | x | 11.03 | 11.03 | ||
Holubov | x | 11.06 | 11.06 | ||
Křemže | 11.08 | 11.09 | |||
Vrábče | x | 11.13 | 11.13 | ||
Hradce | x | 11.15 | 11.15 | ||
Černý Dub | x | 11.19 | 11.19 | ||
Boršov nad Vltavou | 11.22 | 11.23 | |||
České Budějovice jižní zastávka | x | 11.29 | 11.29 | ||
České Budějovice | 11.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci