Os 8050 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Číčenice | 4.51 | ||||
Milenovice | 4.54 | 4.54 | |||
Protivín zastávka | 4.57 | 4.57 | |||
Protivín | 5.00 | 5.01 | |||
Skály | 5.04 | 5.05 | |||
Heřmaň obec | 5.08 | 5.08 | |||
Ražice | 5.11 | 5.14 | |||
Sudoměř u Písku | 5.18 | 5.19 | |||
Čejetice | 5.22 | 5.23 | |||
Modlešovice | 5.26 | 5.26 | |||
Strakonice | 5.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci