Os 7910 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 14.58 | ||||
Králův Dvůr | x | 15.02 | 15.02 | ||
Králův Dvůr-Popovice | x | 15.04 | 15.04 | ||
Zdice | 15.08 | 15.08 | |||
Libomyšl | x | 15.13 | 15.13 | ||
Lochovice | 15.17 | 15.19 | |||
Rejkovice | x | 15.25 | 15.25 | ||
Jince | 15.29 | 15.30 | |||
Bratkovice | x | 15.36 | 15.37 | ||
Příbram | 15.43 | 15.50 | |||
Milín | 15.57 | 15.59 | |||
Ostrov u Tochovic | x | 16.02 | 16.02 | ||
Tochovice | x | 16.06 | 16.07 | ||
Březnice | 16.12 | 16.16 | |||
Dobrá Voda u Březnice | x | 16.19 | 16.19 | ||
Myslín | x | 16.22 | 16.22 | ||
Mirovice | 16.25 | 16.28 | |||
Horní Nerestce | x | 16.31 | 16.31 | ||
Čimelice | x | 16.35 | 16.36 | ||
Smetanova Lhota | x | 16.39 | 16.39 | ||
Dolní Ostrovec | x | 16.44 | 16.44 | ||
Vráž u Písku | x | 16.47 | 16.48 | ||
Čížová | 16.56 | 16.58 | |||
Písek-Dobešice | x | 17.02 | 17.02 | ||
Písek zastávka | x | 17.05 | 17.05 | ||
Písek | 17.07 | 17.09 | |||
Putim | 17.14 | 17.14 | |||
Heřmaň | x | 17.17 | 17.17 | ||
Protivín | 17.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci